logoНазад

О заводе

Виробництво

Продукція Malbi Beverage виробляється на сучасному заводі мінеральних вод та безалкогольної напоїв «Ізумруд». На сьогоднішній день завод «Ізумруд» - це один з найбільших виробників мінеральних вод та безалкогольних напоїв в Україні. 

Розлив напоїв йде в три зміни, в середньому завод виробляє п'ятсот п'ятдесят тисяч пляшок на день, що дозволяє щодня відправляти продукцію в найвіддаленіші куточки країни і тим самим задовольняти споживчий попит смачними напоями та питною водою.

 

О заводе

Технології та якість

  • Компанія приділяє пильну увагу вивченню інноваційних методів виробництв безалкогольних напоїв. Фахівці заводу використовують сучасні технології, що враховують нові знання і передовий досвід в області ефективної і безпечної водопідготовки і гігієни харчування.  

  • Процеси видобутку та розливу води повністю автоматизовані та комьютерізіровани. Всі виробничі лінії працюють на обладнанні провідних європейських виробників: SIPA,Simonazzi, VAN DER . 

  • Технічний рівень і санітарна культура підприємства відповідають вимогам міжнародного стандарту якості та безпеки здоров’я ISO 22000:2005.

О заводе

Родовище

Родовище мінеральних вод Buvette знаходиться 

в одному з найбільш екологічно чистих регіонів України, 

в селі Майбородівка Полтавської області. 

Значна віддаленість від промислової інфраструктури та мегаполісів створили сприятливі умови для формування природного джерела чистої мінеральної води. 

 

Сьогодні, на території родовища освоєні відразу 3 артезіанських джерела. 

Найглибше джерело знаходиться на глибині 114 метрів від поверхні землі. Таким чином, природна мінеральна вода Buvette формується в особливих умовах в самих надрах землі: проходячи через природний фільтр порід, вона очищається і насичується різноманітними мінералами і мікроелементами.     

 

Унікальне, властиве тільки цій воді, співвідношення кальцію і магнію, постійний склад і природна чистота надають їй неповторний, ні з чим незрівняний смак. Клінічні дослідження підтвердили користь та лікувальні властивості води Buvette.

 

О заводе

Контакти

Ми відкриті до ваших коммерційних або інших пропозицій.

 

Телефонуйте: +380567945505

або

пишіть: marketing@malbi.dp.ua

Розробка сайту